Kolejarz.org Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ"
Forum Kolejarz.org Strona Główna
Pomoc Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


Wyniki XVIII Ogólnopolskich Leśnych Biegów Kolejarskich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Imprezy sportowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danusia



Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 228
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 02 Gru 2012, 18:14    Temat postu: Wyniki XVIII Ogólnopolskich Leśnych Biegów Kolejarskich Odpowiedz z cytatem

XVIII Ogólnopolskich Leśnych Biegów Kolejarskich im. Witolda Beneckiego Bydgoszcz - Wzgórze Wolności ; Stadion Zarządu Miejskiego im. Eugeniusza Połtyna - 24.11.2012r.

Bieg Główny - dystans 4 km. ( rocznik 1996 i starsi),
Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: A÷ 16-19 lat, B ÷ 20-29 lat, C ÷ 30-39 lat, D ÷ 40-49 lat, E ÷ 50-59 lat, F ÷ 60-69 lat, G ÷ 70 lat i starsi,

Klasyfikacja generalna pracowników PKP: K - kobiety, M mężczyźni.
Zajęte miejsce Nazwisko i imię Rocznik Przynależność Miejscowość
Uzyskany czas Kategoria mężczyzn Kategoria kobiet Klasyf. PKP
mężczyzn- Klasyf. PKP kobiet

1. WERNER PIOTR 1992 Maraton Turek 14,20 B-1 - - -
2. NASZKO MICHAŁ 1993 UKB Szubin 14,33 A-1 - - -
3. SIKORA RADOSŁAW 1995 UKS Filipides Teresin 14,55 A-2 - - -
4. MIKA OSKAR 1979 KB Łapka Bydgoszcz 15,14 C-1 - - -
5. MACZYŃSKI GRZEGORZ 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 15,14 D-1 - M-1 -
6. SOSNOWSKI KRZYSZTOF 1979 NZ Bydgoszcz 15,31 C-2 - - -
7. WINNICKI ŁUKASZ 1993 UKS Filipides Teresin 15,33 A-3 - - -
8. KRAWCZYŃSKI KRZYSZTOF 1957 NZ Gdynia 15,33 E-1 - - -
9. HARTUNA ZENON 1964 Florian Chojnice 15,34 D-2 - M-2 -
10. JAGIEŁA JAROSŁAW 1972 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 15,37 D-3 - - -
11. SMOLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKB Szubin 15,37 A-4 - - -
12. PELC MARCIN 1984 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 15,38 B-2 - - -
13. STACHOWICZ WIESŁAW 1972 KB Brzoza Biega 15,52 D-4 - - -
14. SIERACKI LESZEK 1963 NZ Inowrocław 15,55 D-5 - - -
15. RUSS ROMAN 1967 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,03 D-6 - M-3 -
16. ANDRYSZCZYK ANDRZEJ 1970 UKS Filipides Teresin 16,10 D-7 - - -
17. CHMURZYŃSKI TOMASZ 1969 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,17 D-8 - - -
18. LUTOWSKI WOJCIECH 1985 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,17 B-3 - - -
19. CHMIELARZ KRZYSZTOF 1992 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,23 B-4 - - -
20. WERNER ROBERT 1994 Maraton Turek 16,24 A-5 - - -
21. SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1971 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,25 B-5 - - -
22. SZWANKOWSKI HUBERT 1978 Florian Chojnice 16,28 C-3 - - -
23. GAŁAN LESZEK 1963 PNI Stargard Szczeciński 16,30 D-9 - M-4 -
24. CHMIELARZ SEBASTIAN 1987 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 16,33 B-6 - M-5 -
25. SZALA WOJCIECH 1996 XI LO Bydgoszcz 16,33 A-6 - - -
26. WOJCIECHOWSKI DAWID 1995 WKS Zawisza Bydgoszcz 16,43 A-7 - - -
27. RATAJCZAK JAN 1962 IZ Zielona Góra 16,46 E-2 - M-6 -
28. WERNER CZESŁAW 1962 Maraton Turek 16,48 E-3 - - -
29. NIEŻURAWSKI MACIEJ 1995 LUKS Pomorzanin Serock 16,50 A-8 - - -
30. PIJANOWSKI WITOLD 1992 PWSZ Elbląg 16,50 B-7 - - -
31. WINNICKI KAMIL 1987 UKS Filipides Teresin 17,01 B-8 - - -
32. WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW 1967 KB Brzoza Biega 17,05 D-10 - - -
33. OSTROWSKI MARIAN 1954 NZ Złocieniec 17,14 E-4 - - -
34. MATEJA KACPER 1995 Kociewski Klub Biegacza 17,19 A-9 - - -
35. PIJANOWSKI WOJCIECH 1994 II LO Tczew 17,22 A-10 - - -
36. WOŹNIAK MAREK 1961 Florian Chojnice 17,31 E-5 - M-7 -
37. CZEPEK ALEKSANDER 1957 KB Brzoza Biega 17,35 E-6 - - -
38. WEGNER KATARZYNA 1989 Maraton Turek 17,51 - B-1 - -
39. BRATEK ANDRZEJ 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 18,01 E-7 - M-8 -
40. MATEJA JÓZEF 1960 Kociewski Klub Biegacza 18,05 E-8 - - -
41. CHMURZYŃSKI JAKUB 1991 NZ Bydgoszcz 18,19 B-9 - - -
42. POLCYN MACIEJ 1996 UKB Szubin 18,25 A-11 - - -
43. ŚWIĄTKOWSKI PRZEMYSŁAW 1994 UKB Szubin 18,27 A-12 - - -
44. PIJANOWSKI JAN 1962 NZ Tczew 18,41 E-9 - M-9 -
45. KLAYBOR TOMASZ 1974 TKKF Instalator Pelikan Szubin 18,47 C-4 - - -
46. DYBOWSKI JAROSŁAW 1962 NZ Bydgoszcz 18,49 E-10 - - -
47. KICIŃSKI ROMAN 1958 NZ Perkowo 18,50 E-11 - M-10 -
48. RUDNIK JERZY 1952 Florian Chojnice 18,54 F-1 - - -
49. STEFANKO GRZEGORZ 1959 KB Brzoza Biega 19,06 E-12 - - -
50. SUCHODOLSKA KAROLINA 1983 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 19,10 - B-2 - -
51. OSOWSKI MICHAŁ 1993 NZ Chojnice 19,11 A-13 - - -
52. SIKORA ANTONI 1949 Żniński Klub Biegacza 19,15 F-2 - - -
53. GRYMUZA ANTONI 1954 TKKF Instalator Pelikan Szubin 19,21 E-13 - - -
54. RADECKI PRZEMYSŁAW 1974 NZ Bydgoszcz 19,23 C-5 - - -
55. DAJEWSKA MARTA 1990 NZ Stare Oborzyska 19,29 - B-3 - -
56. FUŁAT KAROL 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 19,29 D-11 - M-11 -
57. KARNAS KINGA 1994 UKS Czapla Białe Błota 19,53 - A-1 - -
58. KURS JAROSŁAW 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 21,37 D-12 - - -
59. MAŁKIŃSKI JÓZEF 1957 Reg. Wsp. Teleinfor. Bydgoszcz 20,02 E-14 - - -
60. MILEWSKI ZBIGNIEW 1972 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 20,07 D-13 - - -
61. PISZCZEK JAKUB 1979 NZ Poznań 20,17 C-6 - - -
62. KOZŁOWSKI STANISŁAW 1952 KB Brzoza Biega 20,35 F-3 - - -
63. BADOWSKI KRZYSZTOF 1962 KSN Łuczniczka Oculus Bydgoszcz 20,44 E-15 - - -
64. RAUT WIESŁAW 1948 NZ Bydgoszcz 20,50 F-4 - - -
65. GŁUSZCZYK ROKSANA 1995 UKS Czapla Białe Błota 20,54 - A-2 - -
66. ANDRZEJEWSKI RYSZARD 1948 Wzgórze Wolności Bydgoszcz 20,58 F-5 - - -
67. KONARSKI WOJCIECH 1976 NZ Drzycim 20,58 C-7 - M-12 -
68. SZYCHOWSKA JUSTYNA 1993 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 20,59 - A-3 - -
69. HORODYSKI PIOTR 1984 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 20,59 B-10 - - -
70. OLKOWSKI EUGENIUSZ 1954 NZ Bydgoszcz 21,07 F-6 - - -
71. SIERACKA IWONA 1968 NZ Inowrocław 21,13 - D-1 - -
72. LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ 1942 NZ Włocławek 21,21 G-1 - - -
73. WILLMA JAROSŁAW 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 21,37 D-14 - - -
74. LENC JANUSZ 1953 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 21,38 E-16 - - -
75. MOCZYŃSKI LESZEK 1951 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 21,39 F-7 - - -
76. GIOLDA HALINA 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 21,45 - E-1 - K-1
77. GAŁAN JOANNA 1966 NZ Złocieniec 21,52 - D-2 - -
78. SASKO KAZIMIERZ 1949 Florian Chojnice 22,16 F-8 - - -
79. ZIELIŃSKI JÓZEF 1953 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 22,26 E-17 - - -
80. WIESE GRZEGORZ 1961 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 22,29 F-9 - - -
81. ŻYWICA ADAM 1977 KB Brzoza Biega 22,40 C-8 - - -
82. WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW 1936 Florian Chojnice 22,47 G-2 - - -
83. BORYSKIN ANDRZEJ 1947 TKKF Orzeł Bydgoszcz 22,57 F-10 - - -
84. KOCISZEWSKI MAREK 1967 Kaper Grupa Bankietowa 23,10 D-15 - - -
85. UCIŃSKI EDWARD 1948 TKKF Instalator Pelikan Szubin 23,14 F-11 - - -
86. MIELCAREK ZDZISŁAW 1935 TKKF Orzeł Bydgoszcz 23,22 G-3 - - -
87. WIECZORKIEWICZ EWA 1964 KB Maraton Turek 23,28 - E-2 - -
88. GORDON ROMAN 1956 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 23,41 E-18 - - -
89. MANTYCKI PIOTR 1945 NZ Bydgoszcz 23,55 F-12 - - -
90. KUJAWA GABRIELA 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 24,17 - E-3 - K-2
91. CIERŻNICKI ZBIGNIEW 1963 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 24,18 D-16 - M-13 -
92. KWASIGROCH KRZYSZTOF 1965 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 24,26 D-17 - M-14 -
93. MIKA KATARZYNA 1979 KB Łapka Bydgoszcz 24,41 - C-1 - -
94. WIERZBICKA BEATA 1970 IZ Zielona Góra 24,51 - D-3 - -
95. FATZ SŁAWOMIR 1971 NZ Bydgoszcz 24,52 D-18 - - -
96. BASENDOWSKA EWA 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 24,58 - D-4 - K-3
97. KWIATKOWSKA KRYSTYNA 1967 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 24,59 - D-5 - K-4
98. WITKOWSKA MAŁGORZATA 1975 Klub Wysokogórski Toruń 25,43 - C-2 - -
99. PLATO RYSZARD 1951 NZ Koło 23,14 F-13 - - -
100. KUCZERSKI JANUSZ 1954 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 25,59 E-19 - - -
101. ANGIEL WŁADYSŁAW 1937 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 26,11 G-4 - - -
102. BORYS STACHOWIAK WIOLETTA 1975 TKKF Instalator Pelikan Szubin 27,57 - C-3 - -
103. DUTKIEWICZ URSZULA 1986 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 28,07 - B-4 - -
104. GRUSZKA MAREK 1960 NZ Maksymilianowo 28,09 E-20 - M-15 -
105. GALLA RYSZARD 1946 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 34,26 F-14 - - -
106. GĄSIOREK TOMASZ 1962 KB Brzoza Biega DNF
107. KUŹMIŃSKA MARYLA 1982 KB Brzoza Biega DNF
108. WITT EDMUND 1940 NZ Bydgoszcz DNF


KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA - BIEG GŁÓWNY

1. TKKF Kolejarz Bydgoszcz - 42 pkt. (5+10+12+15)
2. UKS Filipides Teresin - 57 pkt. (3+7+16+31)
3. TKKF II Kolejarz Bydgoszcz - 75 pkt. (17+18+19+21)
4. Maraton Turek - 87 pkt. (1+20+28+3Cool
5. UKB Szubin - 98 pkt. (2+11+42+43)
6. Florian Chojnice -115 pkt. (9+22+36+4Cool
7. KB Brzoza Biega -131 pkt. (13+32+47+49)
8. TKKF III Kolejarz Bydgoszcz -169 pkt. (24+39+50+56)
9. TKKF IV Kolejarz Bydgoszcz -255 pkt. (58+60+68+69)
10. TKKF Instalator Pelikan Szubin -285 pkt. (45+53+85+102)
11. TKKF V Kolejarz Bydgoszcz -298 pkt. (73+74+75+76)
12. TKKF VI Kolejarz Bydgoszcz -337 pkt. (79+80+88+90)
13. TKKF VII Kolejarz Bydgoszcz -376 pkt. (91+92+96+97)
14. TKKF VIII Kolejarz Bydgoszcz -409 pkt. (100+101+103+105)


BIEG DZIECIĘCY - dystans 400 m. (2001 rocznik i młodsi)
Kat. wiekowa: A - 11 lat i młodsi Zajęte miejsce Nazwisko i imię
Rocznik Przynależność -Miejscowość Uzyskany czas Klasyfik
chłopców Klasyfik. dziewcząt

1. Machowska Aleksandra 2001 UKB Szubin 1,09 - A-1
2. Karnas Katarzyna 2001 UKS Czapla Białe Błota 1,13 - A-2
3. Werner Anna 2001 Klub Maraton Turek 1,14 - A-3
4. Bejma Karolina 2002 UKB Szubin 1,16 - A-4
5. Wojciechowski Klaudiusz 2001 UKS Czapla Białe Błota 1,16 A-1 -
6. Szczech Aleksandra 2002 UKB Szubin 1,18 - A-5
7. Kmieć Kamil 2001 UKB Szubin 1,18 A-2 -
8. Bembnista Zofia 2001 UKB Szubin 1,23 - A-6
9. Bembnista Antonina 2001 UKB Szubin 1,25 - A-7
10. Latańska Zuzanna 2001 MLKS Nadwiślanin 1,27 - A-8
11. Staszewski Wojciech 2004 SP nr 63 Bydgoszcz 1,31 A-3 -
12. Ozdarski Tymoteusz 2008 Przedszk. Nr 33 Bydgoszcz Ozdar-Team 2,45 A-4 -
13. Ozdarska Amelia 2010 Ozdar-Team Bydgoszcz 2,46 - A-9


BIEG JUNIORÓW MŁODSZYCH - dystans 800 m (rocznik 2000 - 1999)
Kat. wiekowa: B - 12 i 13 lat
Zajęte miejsce Nazwisko i imię Rocznik Przynależność -Miejscowość
Uzyskany czas Klasyfik. chłopców Klasyfik. dziewcząt

1. Lisewski Paweł 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2,22 B-1 -
2. Biskup Marcin 1999 WKS Zawisza Bydgoszcz 2,24 B-2 -
3. Maciąg Krzysztof 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2,39 B-3 -
4. Woźniak Krystian 2000 UKB Szubin 2,45 B-4 -
5. Kasperek Bartosz 1999 Gimnazjum nr 9 Bydgoszcz 2,49 B-5 -
6. Tomas Agnieszka 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2,51 - B-1
7. Mazurek Zuza 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2,53 - B-2
8. Kościelski Marcin 1999 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz 2,55 B-6 -
9. Konarski Michał 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2,57 B-7 -
10. Karwowska Weronika 1999 UKB Szubin 2,57 - B-3
11. Kumkowska Klaudia 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 3,00 - B-4
12. Smoliński Bartosz 2000 UKB Szubin 3,11 B-8 -
13. Trzcińska Emilia 1999 MLKS Nadwiślanin Chełmno 3,14 - B-5
14. Badzińska Wiktoria 1999 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz 3,14 - B-6
15. Trzcińska Ewelina 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 3,17 - B-7
16. Kozerewicz Weronika 2000 UKB Szubin 3,47 - B-8
17. Ożdżyńska Aleksandra 1999 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz DNF

BIEG MŁODZIEŻOWY - dystans 2 km. (rocznik 1998 - 1997)
Kat. wiekowa: C - 14 i 15 lat.
Zajęte miejsce Nazwisko i imię Rocznik Przynależność -Miejscowość Uzyskany czas Klasyfik. chłopców Klasyfik.
dziewcząt

1. Szwajkowski Bartosz 1997 MLKS Nadwiślanin Chełmno 7,28 C-1 -
2. Tomas Marek 1997 MLKS Nadwiślanin Chełmno 7,42 C-2 -
3. Sieradzki Mateusz 1997 WKS Zawisza Bydgoszcz 7,44 C-3 -
4. Pawłowski Mateusz 1997 MLKS Nadwiślanin Chełmno 8,04 C-4 -
5. Chmielarz Marek 1997 Gimnazjum nr 1 Kruszwica 8,06 C-5 -
6. Dereń Dominik 1997 WKS Zawisza Bydgoszcz 8,12 C-6 -
7. Pinkowski Kevin 1998 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz 8,13 C-7 -
8. Robotka Bartosz 1998 UKB Szubin 8,16 C-8 -
9. Wilczyński Szymon 1997 UKB Szubin 8,23 C-9 -
10. Werner Iwona 1997 Klub Maraton Turek 8,30 - C-1
11. Czapiewska Anna 1997 WKS Zawisza Bydgoszcz 8,31 - C-2
12. Wasiluk Agata 1997 WKS Zawisza Bydgoszcz 9,09 - C-3
13. Piszczkowski Szymon 1998 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz 9,16 C-10 -
14. Fiszek Witek 1998 UKS Czapla Białe Błota 9,31 C-11 -
15. Domińska Aleksandra 1997 UKB Szubin 9,50 - C-4
16. Kowalewska Monika 1997 UKS Czapla Białe Błota 9,57 - C-5
17. Stróżyńska Justyna 1997 UKB Szubin 9,57 - C-6
18. Kowalewska Martyna 1997 UKB Szubin 9,58 - C-7
19. Masłowska Jagoda 1998 UKB Szubin 10,04 - C-8
20. Kubina Paweł 1998 MLKS Nadwiślanin Chełmno 10,27 C-12 -
21. Krajewska Karolina 1997 UKB Szubin 10,52 - C-9
22. Latańska Joanna 1997 MLKS Nadwiślanin Chełmno 10,58 - C-10
23. Giza Kamila 1997 UKB Szubin 12,33 - C-11
24. Staszewski Michał 1997 Zesp. Szkół nr 16 Bydgoszcz 13,49 C-13 -


Temperatura +5° C. Pochmurnie.

Najstarszy uczestnik biegów :
- Zdzisław Mielcarek ; 77 lat - TKKF Orzeł Bydgoszcz
- Halina Giolda ; 53 lata TKKF - Kolejarz Bydgoszcz

Najmłodszy uczestnik biegów:
- Tymoteusz Ozdarski ; 4 lata ; Przedszkole nr 33 Bydgoszcz
Ozdar Team
- Amelia Ozdarska ; 2 lata ; Ozdar Team Bydgoszcz.


SPONSORZY XVIII LEŚNYCH BIEGÓW KOLEJARSKICH IM. WITOLDA BENECKIEGO BYDGOSZCZ 2012r.

- URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W TORUNIU,
- URZĄD MIASTA W BYDGOSZCZY,
- ZARZĄD MIEJSKI TKKF W BYDGOSZCZY,
- PKP S.A. ZAKŁAD LINII KOLEJOWYCH W BYDGOSZCZY,
- KUJAWSKO-POMORSKI ZAKŁAD PRZEWOZÓW REGIONALNYCH W BYDGOSZCZY,
- STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA SPORTU, TURYSTYKI I KULTURY KOLEJARZ; W WARSZAWIE,
- RODZINA BENECKICH,
- MIĘDZYZAKŁADOWY ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW PKP PRZY KUJAWSKO-POMORSKIM ZAKŁADZIE PRZEWOZÓW REGIONALNYCH W BYDGOSZCZY,
- NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY ZWIĄZEK ZAWODOWY „SOLIDARNOŚĆ; PRZY KUJAWSKO-POMORSKIM ZAKŁADZIE PRZEWOZÓW REGIONALNYCH W BYDGOSZCZY,
- ZWIĄZEK ZAWODOWY MASZYNISTÓW KOL. W POLSCE KOŁO BYDGOSZCZ,
- ZWIĄZEK ZAWODOWY AUTOMATYKI PRZY ZAKŁADZIE LINII KOLEJOWYCH
W BYDGOSZCZY,
- ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW PKP PRZY CARGO S.A. W BYDGOSZCZY,
- FIRMA JAN KOWALSKI ; GROUP BYDGOSZCZ,
- SERWIS INTERNETOWY www. biegajznami.pl oraz www.forum.kolejarz.org



Ognisko TKKF Kolejarz Bydgoszcz składa wyrazy podziękowania Sponsorom za pomoc w organizacji imprezy, a uczestnikom za udział i sportową rywalizację w myśl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch na trasach parkowo-leśnych Wzgórza Wolności i Stadionu Miejskiego im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy w ramach XVIII Ogólnopolskich Leśnych Biegów Kolejarskich im. Witolda Beneckiego.

Ze sportowym pozdrowieniem

Za Zarząd
( - )
Piotr Grenz
Wiceprezes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Imprezy sportowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


phpBB © 2003 phpBB Group
Designed by majky3