Kolejarz.org Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ"
Forum Kolejarz.org Strona Główna
Pomoc Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Zamknięcie SALONIkU LITERACKIEGO na Forum "KOLEJARZ&quo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Salonik Literacki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Bialik

PostWysłany: Czw 14 Sty 2016, 17:24    Temat postu: Zamknięcie SALONIkU LITERACKIEGO na Forum "KOLEJARZ&quo Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo.

Jako, że dział "SALONIK LITERACKI" na Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ" został otwarty na moją prośbę, skierowaną do ówczesnego Prezesa Stowarzyszenia pana Andrzeja Krawczyka - postanowiłem, że dział ten - jako nieaktualizowany - zostanie w najbliższym czasie zlikwidowany.
W tej sprawie zwrócę się w niedługim czasie do administratora Forum.

Uzasadnienie:
Nim jeszcze Forum "KOLEJARZ" zostało na dość długi czas zawieszone, korzystaliśmy z jego gościny. Za tą ponad trzyletnią gościnę pragnę gorąco podziękować osobom decydującym o naszym miejscu na Forum, administratorom i moderatorom tegoż.
Kiedy jednak Forum uległo zawieszeniu, by nie utracić kontaktu z gośćmi Saloniku, musieliśmy sobie poszukać nowego miejsca. I znaleźliśmy je na prywatnej stronie. Okazało się, że zeszyty "Saloniku Literackiego" łatwiej jest je tam umieszczać. Można je też wydawać w bardziej atrakcyjnej formie. Można je też ze strony na której jest publikowany w dość łatwy sposób pozyskiwać, zapisując na swój dysk komputerowy lub bezpośrednio drukując.
Gdy więc Forum pojawiło się ponownie, działu SALONIK LITERACKI już nie uaktualnialiśmy.
Jednak pozostawienie w zawieszeniu nieaktualizowanego działu SALONIK Literacki byłoby niegrzecznością z mojej strony wobec osób odwiedzających Forum. Stąd moja decyzja i likwidacji działu na Forum.
Jednak w tym miejscu chciałbym zaprosić wszystkich dawnych i nowych gości "Saloniku Literackiego" na stronę www.bomibia.pl Tam można znaleźć wszystkie dotychczasowe zeszyty. Ale jeszcze bardziej pragnę Was zachęcić do stałej (w miarę możliwości) aktywności w "Saloniku Literackim".
I nie trzeba przyjeżdżać w tym celu do Wrocławia. Wystarczy soje utwory przesłać na adres - edanilczuk@wp.pl - by zostały one na najbliższym spotkaniu zaprezentowane i znalazły się w kolejnym zeszycie "Saloniku Literackiego".

Osoby chcące (i mogące) uczestniczyć w salonikowych spotkaniach mam informację, że odbywają się one w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 17:00, w Klubie Osiedlowym PRZYSTAŃ ARTYSTYCZNA POŁUDNIE Wrocław ul. Komandorska 147 (wejście na I piętro obok punktu LOTTO).
Dodam jeszcze, że aktualna gospodyni "Saloniku Literackiego" pani Eliza Danilczuk przymierza się do znalezienia Salonikowi kolejnego miejsca na facebooku.

Mikołaj Bialik
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Salonik Literacki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: