Kolejarz.org Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ"
Forum Kolejarz.org Strona Główna
Pomoc Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Uruchmiamy inicjatywę Sz. P. Mikołaja Bialika.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej

PostWysłany: Wto 06 Sty 2009, 15:18    Temat postu: Uruchmiamy inicjatywę Sz. P. Mikołaja Bialika. Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na propozycję Pana Mikołaja Bialika zamieszczoną w „Sugestiach i wnioskach” wspartą przez kilku innych użytkowników naszego Forum internetowego uruchamiamy w Sprawach ogólnych - „Prezentacje” własne i innych. Tak jak napisał kolega Mikołaj jest w naszym środowisku wielu ludzi, którzy mogliby się pochwalić tym co robią, co zdziałali w sporcie, turystyce i kulturze. Kilka nietuzinkowych nazwisk zostało już wskazanych a jest ich na pewno więcej. Tak więc rozpoczynajmy PREZENTACJE. Jeśli pomysł znajdzie pozytywny odzew na Forum w nieodległej przyszłości możemy zgodnie z przedstawionymi sugestiami poświęcić na Prezentacje oddzielną część strony internetowej Stowarzyszenia (jest ona aktualnie w przebudowie – niewidocznej dla użytkowników).
Pozdrawiam i dziękuję za cenną inicjatywę.
Andrzej Krawczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mikołaj Bialik

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 19:31    Temat postu: Dziękuję Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za tak szybką reakcję na moją propozycję. I oczywiście za pierwszą prezentację. Brak czasu uniemożliwił mi wejście do działu Prezentacje zaraz po jego uruchomieniu. Niemniej, oprócz prezentacji własnego dorobku, przygotowuję prezentację mojego cicerone po turystyce. Mam nadzieję, że do końca miesiąca ukażą sie obie pozycje. Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Prezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: