Kolejarz.org Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ"
Forum Kolejarz.org Strona Główna
Pomoc Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Aktywność Rad Międzyzakładowych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Z życia Rad Międzyzakładowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej

PostWysłany: Sro 18 Lip 2007, 13:58    Temat postu: Aktywność Rad Międzyzakładowych. Odpowiedz z cytatem

Na dzisiaj mamy osiem Rad Międzyzakładowych w: Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Ciekawe, która z nich jest najbardziej aktywna? Może warto ogłosić jakiś stosowny konkurs?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zenek

PostWysłany: Nie 26 Sie 2007, 19:02    Temat postu: Aktywność Rad MIędzyzakładowych. Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem za konkursem ale myślę, że powinny być jakieś nagrody - może pieniężne. Co do aktywności Rad to czytałem ostatnio w Kurierze PKP z 12 sierpnia 07 r. o V Żeglarskich Spotkaniach w Iławie. Plus dodatni dla panów Jacka Dylewskiego i Mariana Angermana z CM Łódż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Z życia Rad Międzyzakładowych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: