Kolejarz.org Forum Stowarzyszenia Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury "KOLEJARZ"
Forum Kolejarz.org Strona Główna
Pomoc Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


WYNIKI VIII MPK W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Imprezy sportowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danusia



Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 228
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 16:40    Temat postu: WYNIKI VIII MPK W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM Odpowiedz z cytatem

TROCHĘ TO TRWAŁO, ALE SĄ.
WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI KOLEJARZY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W INNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH.

VIII MPK w Narciarstwie Alpejskim
Kategoria K - 1
LP NR Start. Nazwisko i imię Zakład Pracy Łączny czas zjazdu
1 1 Bartunek Kamila ZLK Nowy Sącz 01:32,4
2 3 Marszałek Marta ZLK Nowy Sącz 01:43,0
3 29 Kulig Aleksandra ZLK Nowy Sącz 01:45,0
4 2 Guberniak Joanna PKP Cargo Serwice 01:45,1
5 30 Dawidko Aleksandra ZLK Rzeszów 01:58,7
6 6 Wilczewska Regina ZLK Nowy Sącz 02:00,7
7 25 Szar Karolina PKP Cargo Śląsko-DabrowskI 02:03,3
8 33 Stempin Magdalena IC Zakład Południowy 02:07,0
9 15 Szuster Ewa ZLK Kraków 02:17,3
10 14 Wójcik Agata ZLK Rzeszów 02:24,4
11 28 Kurzeja Monika ZLK Nowy Sącz 02:33,6
12 20 Kistowska Aneta ZLK Szczecin 03:16,3
13 32 Kudasik Emilia ZLK Rzeszów 03:20,6


K - 2
1 26 Flasza Joanna PR Katowice 02:02,1
2 9 Ślęzak Magdalena PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 02:02,9
3 5 Kowalik Małgorzata ZLK Rzeszów 02:04,7

K - 3
LP NR Start. Nazwisko i imię Zakład Pracy Łączny czas zjazdu
1 4 Kiełbasa Janina ZLK Nowy Sącz 02:02,1
2 17 Rzepka Joanna ZLK Nowy Sącz 02:03,0
3 8 Szar Małgorzata PKP Cargo Śląsko-Dabrowski 02:04,1
4 10 Wiczewska Irena ZLK Nowy Sącz 02:09,9
5 12 Solarz Danuta ZLK Nowy Sącz 02:12,1
6 7 Kulig Ewa ZLK Nowy Sącz 02:15,1
7 21 Czekała Beata ZLK Szczecin 02:22,2
8 13 Holisz Małgorzata PKP Cargo Śląsko-Dabrowski 02:28,2
9 23 Masiukiewicz-Goworek
Alicja ZLK Szczecin 02:43,6
10 18 Królik Anna ZLK Olsztyn 03:17,8
11 16 Kistowska Marzena ZLK Szczecin 03:27,2

M - 1

1 59 Marszałek Michał ZLK Nowy Sącz 01:24,5
2 57 Rzepka Artur ZLK Nowy Sącz 01:26,7
3 61 Pyciak Daniel ZLK Nowy Sącz 01:29,9
4 101 Małocha Łukasz PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:33,7
5 125 Domoń Janusz IC Zakład Południowy 01:38,4
6 70 Wójcik Paweł ZLK Rzeszów 01:38,8
7 71 Szar Mateusz PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:41,4
8 83 Pabisz Maciej ZLK Nowy Sącz 01:42,3
9 112 Hyliński Marcin ZLK Rzeszów 01:46,2
10 113 Hyliński Mateusz ZLK Rzeszów 01:46,8
11 120 Ochman Arkadiusz PKP Cago Serwice 01:47,0
12 115 Papciak Sebastian ZLK Rzeszów 01:50,0
13 85 Konieczny Krzysztof ZLK Nowy Sącz 01:56,1
14 97 Marcoń Dawid PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:57,8
15 99 Noskowicz Mateusz PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 02:03,1
16 119 Obrok Grzegorz PKP Cargo Serwice 02:12,4
17 22 Czekała Szymon ZLK Szczecin 02:14,4


M - 2
LP NR Start. Nazwisko i imię Zakład Pracy Łączny czas zjazdu
1 90 Kiełbasa Marcin ZLK Nowy Sącz 01:35,3
2 122 Wapiennik Łukasz PKP Cargo Serwice 01:37,5
3 121 Sobik Marcin PKP Cargo Serwice 01:47,4
4 136 Flasza Piotr PR Katowice 01:48,2
5 129 Baster Tomasz ZLK Kraków 01:49,2
6 147 Czarnowski Tomasz ZLK Szczecin 02:05,0
7 142 Majorczyk Piotr ZLK Ostrów Wlkp. 02:18,2
8 96 Marcoń Tomasz PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 02:25,6


M - 4
1 62 Wilczewski zbigniew Zbigniew ZLK Nowy Sącz 01:32,7
2 75 Gil Henryk ZLK Nowy Sącz 01:38,2
3 100 Małocha Jan PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:45,2
4 89 Aleksander Zbigniew ZLK Nowy Sącz 01:49,4
5 73 Kiełbasa Andrzej ZLK Nowy Sącz 01:50,1
6 92 Czerwiński Adam PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:50,4
7 95 Kwiatkowski Jan PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:51,6
8 79 Gwiżdż Andrzej ZLK Rzeszów 01:52,3
9 104 Dawidko Czesław ZLK Rzeszów 01:56,4
10 117 Mucha Edmund ZLK Rzeszów 01:59,0
11 132 Kraszewski Stanisław ZLK Kraków 02:01,6
12 86 Bartunek Piotr ZLK Nowy Sącz 02:02,7
13 108 Zabiciel Stanisław ZLK Rzeszów 02:06,1
14 143 Kukuła Marian ZLK Ostrów Wlkp. 02:07,5
15 106 Bolech Stanisław ZLK Rzeszów 02:09,9
16 109 Wójcik Jacek ZLK Rzeszów 02:13,5
17 139 Put Krzysztof PR Katowice 02:16,8
18 134 Wojdała Marek ZLK Kraków 02:37,8
19 150 Romanik Andrzej ZLK Siedlce 02:43,4
20 137 Grzesik Ireneusz PR Katowice 02:55,8
21 179 Szuster Marek ZLK Kraków 03:06,8

M - 3
LP NR Start. Nazwisko i imię Zakład Pracy Łączny czas zjazdu
1 58 Holisz Kazimierz PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:28,1
2 88 Sichelski Janusz ZLK Nowy Sącz 01:32,8
3 65 Gorczowski Robert ZLK Nowy Sącz 01:34,2
4 77 Kowalik Maciej ZLK Rzeszów 01:34,8
5 63 Pabisz Ryszard ZLK Nowy Sącz 01:36,3
6 74 Dzik Mirosław PR Katowice 01:36,5
7 72 Samsel Cezary ZLK Siedlce 01:36,6
8 66 Szar Sławomir PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:38,6
9 114 Papciak Jacek ZLK Rzeszów 01:39,8
10 76 Hyliński Marek ZLK Rzeszów 01:40,7
11 103 Woś Leszek PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:41,3
12 69 Rzepka Roman ZLK Nowy Sącz 01:42,1
13 124 Gawryś Tomasz IC Zakład Południowy 01:44,7
14 131 Kopeć Ryszard ZLK Kraków 01:47,1
15 98 Noskowicz Adam PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:49,9
16 123 Stempin Dariusz IC Zakład Południowy 01:50,4
17 107 Kudasik Mateusz ZLK Rzeszów 01:50,7
18 78 Nowak Bogusław ZLK Nowy Sącz 01:51,0
19 127 Piszczur Robert IC Zakład Południowy 01:54,1
20 144 Frankowski Andrzej ZLK Ostrów Wlkp. 01:56,7
21 130 Kula Zbigniew ZLK Kraków 01:56,8
22 91 Babski Paweł PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 01:56,9
23 118 Zagórski Janusz ZLK Rzeszów 01:58,9
24 111 Hyliński Jacek ZLK Rzeszów 01:59,8
25 152 Macias Marcin ZLK Olsztyn 02:00,7
26 140 Drabik Ryszard PR Katowice 02:01,5
27 82 Wierchomski Tadeusz ZLK Nowy Sącz 02:02,5
28 149 Drążewski Ignacy ZLK Siedlce 02:02,9
29 87 Sędzik Marian ZLK Nowy Sącz 02:04,9
30 151 Królik Cezary ZLK Olsztyn 02:05,6
31 141 Brzoza Ryszard ZLK Ostrów Wlkp. 02:06,1
32 94 Knap Ryszard PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski 02:06,6
33 148 Ogniewski Krzysztof ZLK Siedlce 02:07,8
34 145 Czekała Krzysztof ZLK Szczecin 02:09,1
35 84 Konieczny Roman ZLK Nowy Sącz 02:09,2
36 138 Perkowski Sławomir PR Katowice 02:17,3
37 128 Suchodolski Jerzy IC Zakład Południowy 02:18,0
38 116 Machlarz Robert ZLK Rzeszów 02:22,1
39 110 Cisło Kazimierz ZLK Rzeszów 02:28,9
40 146 Gaworek Jarosław ZLK Szczecin 02:36,5
41 178 Kowalik Robert ZLK Kraków 02:57,7


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA VIII MPK W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
LP ZAKŁAD PRACY PUNKTY PUNKTY DO WSPÓŁZ.
1 ZLK Nowy Sącz 456 25
2 PKP Cargo Śląsko-Dąbrowski Zakład 227 22
3 ZLK Rzeszów 200 19
4 PKP Cargo Serwice 73 17
5 ZLK Szczecin 64 16
6 PR Katowice 62 15
7 ZLK Kraków 48 14
8 IC Zakład Południowy w Krakowie 44 13
9 ZLK Ostrów Wielkopolski 22 12
10 ZLK Siedlce 16 11
11 ZLK Olsztyn 10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kolejarz.org Strona Główna Imprezy sportowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


phpBB © 2003 phpBB Group
Designed by majky3